تبلیغات
KHAKRIZ313.IR - حجت الاسلام پژمانفر رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس..
KHAKRIZ313.IR
نزدیک‌ترین نقطه به دشمن . . .


ابزار و قالب وبلاگ

نظر شما در خصوص پایگاه اینترنتی خاکریز چیست؟
وصیت شهدا
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
پخش زنده حرم حدیث موضوعی
روزشمار غدیر مهدویت امام زمان (عج)
پیج رنک گوگل

"مساله ی سرقت علمی آقای روحانی، برای ما کاملاً محرز شده، اگر کسی دست به سرقت علمی زده، قطعاً صلاحیت ریاست جمهوری ندارد و حضورش در این مسند، توهین به ملت است"

پژمان‌فر تاکید کرد: برای بررسی این مساله درخواست جلسه فوق‌العاده در شورای عالی انقلاب فرهنگی را ارائه کرده‌ایم تا این ماجرای دردناک بررسی شود. حتی اگر با این درخواست هم مخالفت شود، من از آقای زاهدی به عنوان رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی درخواست می‌کنم که برای جلوگیری از ادامه آبروریزی در جهان برای کشور عزیزمان ایران اقدام به شکایت علیه رئیس جمهور کنند.

به گزارش خاکریز به نقل از رجانیوز، ماجرای افشای سرقت علمی حسن روحانی در رساله دکترای خود، بحث اصلی این روزهای محافل علمی و رسانه‌ای ایران و حتی جهان است. تا جایی که نشریات بین‌المللی نظیر گاردین و تایمز هم به آن پرداخته‌اند. در همین زمینه حجت‌الاسلام پژمان‌فر، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مساله ی سرقت علمی آقای روحانی، برای ما کاملاً محرز شده و بسیار حائز اهمیت است و باید در اسرع وقت به این موضوع حیاتی رسیدگی کرد. چرا که حتی با ماجرای مرحوم کردان هم قابل مقایسه نیست. این دفعه، ماجرا بر سر تقلب و سرقت علمی، آن هم از سوی یکی از مقامات عالی کشور است. وی افزود: تاکنون چندین اندیشمند و پژوهشگر، از حسن روحانی بابت دزدی علمی شکایت کرده‌اند که این مساله باید به طور جدی و برای جلوگیری از آبروریزی کشورمان در محافل علمی و سیاسی جهان، مورد تحقیق و برخورد قرار بگیرد. پژمان‌فر تاکید کرد: برای بررسی این مساله، درخواست جلسه ی فوق‌العاده در شورای عالی انقلاب فرهنگی را ارائه کرده‌ایم، تا این ماجرای دردناک بررسی شود. حتی اگر با این درخواست هم مخالفت شود، من از آقای زاهدی به عنوان رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی درخواست می‌کنم که برای جلوگیری از ادامه ی آبروریزی در جهان برای کشور عزیزمان ایران، اقدام به شکایت علیه رئیس جمهور کنند. رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان گفت: اگر کسی دست به سرقت علمی زده، قطعاً صلاحیت ریاست جمهوری ندارد و حضورش در این مسند، توهین به ملت است.برچسب ها : رساله ی دکتری ,  روحانی ,  سرقت علمی ,  حجت السلام پژمانفر ,  کمیسیون فرهنگی مجلس , 
نوشته شده توسط : قرارگاه جهاد فرهنگی، طبقه بندی شده در :اخبار , سیاسی , فرهنگی ,