تبلیغات
KHAKRIZ313.IR - نامه بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی..
KHAKRIZ313.IR
نزدیک‌ترین نقطه به دشمن . . .


ابزار و قالب وبلاگ

نظر شما در خصوص پایگاه اینترنتی خاکریز چیست؟
وصیت شهدا
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
پخش زنده حرم حدیث موضوعی
روزشمار غدیر مهدویت امام زمان (عج)
پیج رنک گوگل

"سخنگوی دولت، در نشست خبری 24 آذر 92 مدعی می‌شود: "دکتر روحانی "رئیس جمهور محترم" عضو هیات علمی دانشگاه هستند و از نظر مرتبه ی علمی استاد تمام محسوب می‌شوند، به همین علت، ایشان صرفاً حقوق استادی خود را دریافت می‌کنند و تاکنون حقوقی از ریاست جمهوری دریافت نکرده‌اند"، جای دارد که بپرسیم آقای روحانی، عضو هیات علمی کدام دانشگاه است و چگونه به مرتبه ی استادی تمامی رسیده است؟"

به گزارش خاکریز، بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی، در نامه ای به مردم ایران اعلام کرد: هم اکنون که فصل انتخابات فرا رسیده و صندوق‌های رای، تشنه ی انتخابات آگاهانه ی شماست، ما به عنوان بخشی از دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی و فرزندان ملت، می‌خواهیم اندکی در این انتخابات به شما کمک کنیم و مساله‌ای که مدت‌هاست از آن آگاهیم را با شما در میان بگذاریم و اگر تا امروز مطرح نشده، به مرحمت مردمیست که چهار سال پیش با امید به فردی رای دادند و اکنون به نظر امیدوار نیستند، تا شاید در انتخاب بهتر به آنان کمک کرد...

در این نامه آمده است: درخصوص مدرک تحصیلی آقای روحانی این موارد قابل ذکر است که حجت‌الاسلام روحانی، در حالی که به اذعان سایت شخصی ایشان، در سال‌های 1372 و 1377 به ترتیب فارغ‌التحصیل مقاطع ارشد و دکتری ی دانشگاه غیرانتفاعی و تازه تاسیس "کلدونیان گلاسکو" شدند،  اما از همان بدو انقلاب در سال 57 و پس از آن در انتخابات‌های مجلس اول تا پنجم نیز، دبیری شورای عالی امنیت ملی و همچنین در تمام مصاحبه‌ها و تالیفات خود، با وجود لیسانسه بودن، بر "دکتر" نامیدن خویش اصرار داشتند.

ایشان در حالی در سال‌های 72 تا 78 در کشور متخاصم انگلیس به تحصیل پرداختند که در تمام این سال‌ها (68 تا 84) دبیر شورای عالی امنیت ملی، عالی‌ترین نهاد اطلاعاتی و امنیتی کشور بودند و این یعنی تخلف فاحش از مقررات اداری و ضوابط امنیتی که در نوع خود بی‌نظیر بوده و نفوذ دستگاه جاسوسی انگلیس را در شورای عالی امنیت ملی وقت بسیار متحمل می‌‌کند. مضافاً اینکه آقای حسن روحانی بنا بر ادعا، پنج سال صرف تحصیل در دانشگاه انگلیسی در مقاطع ارشد و دکتری کردند، اما کمترین تسلطی بر زبان انگلیسی ندارند که این خود بیش از همه موجب تعجب و افزایش احتمال مذکور در بند فوق است.

موضوع هنگامی جالب‌تر می‌شود که با استناد به نرم‌افزار سرقت یاب "iTHENTICATE" که مورد استفاده ی دانشگاه‌های معتبر دنیا است، مشخص گردیده، حدود نیمی از رساله ی ایشان، مشخصاً سرقت علمی از دیگر منابع بوده است و در این راستا، دانشگاه انگلیسی مذکور، نه در آن موقع و نه اکنون، کمترین واکنشی به این رسوایی نشان نداده است.

عجیب‌تر از همه جایی است که سخنگوی دولت، در نشست خبری 24 آذر 92 مدعی می‌شود: "دکتر روحانی رئیس جمهور محترم، عضو هیات علمی دانشگاه هستند و از نظر مرتبه علمی استاد تمام محسوب می‌شوند، به همین علت ایشان صرفاً حقوق استادی خود را دریافت می‌کنند و تاکنون حقوقی از ریاست جمهوری دریافت نکرده‌اند". جای دارد که بپرسیم آقای روحانی عضو هیات علمی کدام دانشگاه است و چگونه به مرتبه استادی تمامی رسیده است؟ به امید روزی که وعده ی دولت راستگویان حقیقی باشد.

*سازمان بسیج دانشجوییبرچسب ها : روحانی ,  بسیج دانشجویی ,  نامه ,  مدرک تحصیلی , 
نوشته شده توسط : قرارگاه جهاد فرهنگی، طبقه بندی شده در :اخبار , سیاسی ,